Δόξα Δράμας-Νάουσα 3-0

Σχετικά άνετα η Δόξα Δράμας πήρε τους τρείς βαθμούς της νίκης στον αγώνα με τη Νάουσα μέσα στην έδρα της.
Αν και στο 18ο λεπτό ο Ιγκόρ έχασε πέναλτι, τέσσερα λεπτά αργότερα στο 22ο λεπτό ο Παπαζούδης άνοιξε το σκορ για την ομάδα της Δράμας.
Στο 43ο λεπτό ο Παπαζαχαρίας διπλασίασε τα τέρματα της Δόξας και στο 61ο λεπτό ο Ιγκόρ σφράγισε τη νίκη βάζοντας το τρίτο γκολ.
Η ομάδα του Παναγιώτη Τζαναβάρα πιο αποτελεσματική από την – τηρουμένων των αναλογιών -  καλή Νάουσα, έδειξε ότι ήθελε τη νίκη αυτή πάση θυσία, προκειμένου να παραμείνει εντός του στόχου της που δεν είναι άλλος από την άνοδο της στην Β κατηγορία.
Στην κορυφή της βαθμολογίας συνεχίζει να προηγείται ο Απόλλων Καλαμαριάς(ρεπό αυτή την αγωνιστική) με 33 βαθμούς, ακολουθεί ο Λαγκαδάς(κέρδισε με 2-1 τον ΑΟ Καρδίας) με 31 βαθμούς και ο Δόξα - τρίτη στην κούρσα ανόδου - με 30 βαθμούς.
Ο Απόλλων Καλαμαριάς έχει 14 αγώνες έναντι 13 του Λαγκαδά και της Δόξας.
Την ερχόμενη Τετάρτη η Δόξα υποδέχεται τον τέταρτο στη βαθμολογία, Νέστο Χρυσούπολης.