Εκλογές Ν.Δ. Δράμας: όλα τα αποτελέσματα σε πίνακες



Με Δελτίο Τύπου η Νομαρχιακή Εφορευτική Επιτροπή της Ν.Δ.  γνωστοποιεί τα αποτελέσματα της εκλογικής διαδικασίας της 13ης Μαΐου 2018 για την ανάδειξη των οργάνων της ΝΟ.Δ.Ε. (Πρόεδρος και μέλη ΝΟΔΕ Δράμας, Πρόεδρος και μέλη ΔΗ.Μ.Τ.Ο Δράμας, Δοξάτου, Κ. Νευροκοπίου, Παρανεστίου, Προσοτσάνης, καθώς και συνέδρων Δράμας).




ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΡΑΜΑΣ

Επώνυμο
Όνομα
Σταυροί
Ανδρούτσος
Αθανάσιος
877
Πετρίδης
Κωνσταντίνος
350






ΜΕΛΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

Επώνυμο
Όνομα
Σταυροί
Σαρρίδης
Άλκης
452
Κωνσταντινίδης
Δημήτριος
438
Κωνσταντινίδης
Παντελής
434
Κεσκίνογλου
Ιωάννης
433
Τσαύλος
Νικόλαος
411
Ακογιούνογλου
Αριστόβουλος (Άρης)
255
Ευαγγέλογλου
Δέσποινα
117
Εμμανουηλίδου
Νικολέτα
79
Γεωργιάδου
Χριστιάνα
46
Καραϊσαρλής
Δημήτριος
164
Δημητρακόπουλος
Δημήτριος
160
Αρβανιτίδης
Κωνσταντίνος
151
Καλαϊδόπουλος
Κοσμάς
150
Ψαρράς
Χαρίλαος
88


 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
Επώνυμο
Όνομα
Σταυροί
Αμανατίδης
Μιχαήλ
484
Γεωργιάδης
Αλέξανδρος
336
                                                                                                                                                                                               
ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
                                   
Επώνυμο
Όνομα
Σταυροί
Αγγέλου - Σταυράκης
Πασχάλης
281
Βουγιουκλή
Μαρία
278
Πολυχρονιάδης
Κωνσταντίνος
268
Κωνσταντινίδης
Παναγιώτης
220
Κωφίδης
Περικλής
219
Παπαδοπούλου
Σαββατούλα
187
Μπαντής
Ιωάννης
176
Δελαπόρτα
Γεωργία
151
Παυλίδου
Μαρία
144
Δεμερτζής
Γεώργιος
141
  
Εκλέγονται ως μέλη οι υποψήφιου από το 1 έως το 9 και ο υποψήφιος Πρόεδρος της Τοπικής Οργάνωσης λόγω του ότι έλαβε ποσοστό 40,97%.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΟΞΑΤΟΥ


Μετά από την παραίτηση των: Δέσποινας Στρατέλη του Δημητρίου - Υποψήφιας Προέδρου και 1) Αναστασίου Ζουμπούλογλου του Κυριάκου, 2) Ευδοξίας Καράμπελα του Κυριάκου, 3) Βασιλείου Κρυωνίδη του Ευθυμίου, 4) Θεόδωρου Μαγκριωτέλη του Ιωάννη, 5) Ιωάννας Ξανθοπούλου του Νικολάου, 6) Χρήστου Χατζηδημητρίου του Αριστομένη, ανακηρύσσονται - εκλέγονται, οι:

 ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
Επώνυμο
Όνομα
Πατρώνυμο
Παπαθεμελής
Ιωάννης
Άγγελος
Στρατέλη
Δέσποινα
Δημήτριος
                                                                                                                                                                       
ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Επώνυμο
Όνομα
Πατρώνυμο
Γιαννάκη
Ανατολή
Κωνσταντίνος
Κομνηνακίδης
Ευάγγελος
Κωνσταντίνος
Κυπραίου
Σωτηρία
Αλέξιος
Μανωλάκης
Σταύρος
Γρηγόριος
Ντολαπτσής
Γεώργιος
Ανδρέας
Πέφτινας
Αναστάσιος
Αθανάσιος
Τσαουσίδου
Σοφία
Γεώργιος
                                                                                                                                                                                               
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
Επώνυμο
Όνομα
Πατρώνυμο
Γαλόπουλος
Συμεών
Χρήστος
                                                                                                                                                                        ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
                                   
Επώνυμο
Όνομα
Πατρώνυμο
Κασαπίδης
Κωνσταντίνος
Ιωάννης
Βεσμελής
Απόστολος
Κωνσταντίνος
Παπαδόπουλος
Δημήτρης
Αναστάσιος
Στάικος
Ευάγγελος
Γεώργιος
Στεφανίδου
Σουλτάνα
Σάββας
Κουτσίδης
Άρης
Γεώργιος
Μόνιος
Δημήτρης
Αθανάσιος
Κουτσού
Σοφία
Ιωάννης
Καλαϊτζής
Δημήτριος
Βασίλειος
                                                                                                                                                           
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
Επώνυμο
Όνομα
Πατρώνυμο
Παρλόγλου
Χαράλαμπος
Αναστάσιος
                                                                                                                                                                       
ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Επώνυμο
Όνομα
Πατρώνυμο
Κεμεντζετζίδης
Περικλής
Νικόλαος
Θεοδωρίδου
Ευφροσύνη
Αναστάσιος
Παρουσίνας
Θεμιστοκλής
Αλέξανδρος
Τσιβλίδης
Μιχαήλ
Γεώργιος
Παπαδόπουλος
Σταύρος
Αναστάσιος
Τόκου
Αλίκη
Σωτήριος
Ανανιάδου
Σωτηρία
Αναστάσιος
Δημητριάδης
Γεώργιος
Μιχαήλ
Σιδερίδης
Γεώργιος
Ευάγγελος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
Επώνυμο
Όνομα
Σταυροί
Παπαστεργίου
Παρασκευή
103
Πελέχρας
Ιωάννης
33
                                                                                                                                                                                               

ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Επώνυμο
Όνομα
Σταυροί
Αθανασιάδου
Αναστασία
79
Τόσκας
Ιωάννης
57
Σταυρίδης
Μάρκος
56
Χατζηγεωργίου
Γεώργιος
49
Γιαννούλης
Θεόφιλος
34
Νικολάκης
Νικόλαος
33
Παπαστεργίου
Θεοφάνης
31
Γεωργιεφένδη
Ελένη
12
Δομζαρίδου
Αναστασία
6
Ψωμάς
Γεώργιος
25
Ντόκος
Βασίλειος
19

Επώνυμο
Όνομα
Πατρώνυμο

Σταυροί

Μάγγαλος
Παναγιώτης
Χρήστος
359
Τσαύλος
Νικόλαος
Χαράλαμπος
294
Κωνσταντινίδης
Δημήτριος
Μιχαήλ
256
Μαντζαλάρδας
Ευάγγελος
Νικόλαος
230
Ακογιούνογλου
Αριστόβουλος
Στέργιος
194
Παπαδοπούλου
Σαββατούλα
Νικόλαος
167
Κυπραίου
Σωτηρία
Αλέξιος
159
Κωφίδης
Περικλής
Εμμανουήλ
146
Γεωργιάδης
Αλέξανδρος
Κωνσταντίνος
62
Γεωργιάδου
Χριστιάνα
Νικόλαος
43
Δημητρακόπουλος
Δημήτριος
Λεωνίδας
40
Κωνσταντινίδης
Παντελής
Σταύρος
36
Παυλίδου
Μαρία
Παύλος
13
                                               















ΣΥΝΕΔΡΟΙ

Η Πρόεδρος της Νομαρχιακής Εφορευτικής Επιτροπής (Ν.ΕΦ.Ε.) της Νομαρχιακής Οργάνωσης Δράμας
Ειρήνη Ι. Πυρνάρη
Δικηγόρος




Μοιραστείτε το στο Google Plus

Αναρτήθηκε από Alpha News Dramas 95,5

Alpha News .gr Ολη η ειδησεογραφία της Δράμας σε ένα portal!
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 σχόλια :

Δημοσίευση σχολίου